Helios Orange - partner


     Vstřícný přístup k zákazníkovi

                       a software, který nezklame!
 
 

Co je Google Analytics?

Google Analytics je bezplatná služba od společnosti Google. Slouží majitelům webů, aby mohli sledovat, co se na jejich webu děje a zda se jim vyplácejí jejich investice do marketingových aktivit. Služba je dostupná na adrese http://www.google.com/analytics/. Registrovaní uživatelé se dostanou ke statistikám svých webů. Pokud si budete zakládat nový účet pro svůj web (e-shop), navede Vás služba k označení svých stránek měřícím kódem.

Helios Orange - Google Analytics.

Naše nadstavba Google analytics + Helios Orange

V čem tedy spočívá hlavní výhoda našeho řešení této služby? Odpověď je jednoduchá data, která tímto vyspělím nástrojem nasbíráte o svém webu si samozřejmě můžete prohlížet v nekonečném množství již definovaných popřípadě vlastních přehledů přímo na webu.

Zajímavější je ovšem propojit data z Google Analytics s Vaším informačním systémem Helios Orange a mít tak všechny informace k dispozici v rámci Vašeho informačního systému Helios Orange a moci s nimi efektivně pracovat.

Helios Orange - Google Analytics.
 
 

Helios Orange

Helios software, který řídí!

Potřebujete kvalitní informační systém, ale nevíte jaký si na rozmanitém trhu zvolit. Zajímá Vás proč by jste si měli vybrat právě IS Helios Orange?

Více...

E-commerce

Integrované propojení s Vašimi e-shopy!

Chcete prodávat své výrobky na internetu? Máte e-shop, ale chtěli by jste ho mít plně pod kontrolou a integrován do systému Helios Orange. Rádi Vám pomůžeme!

Více...

Nadstavby

Vytvoříme software podle Vašich potřeb!

Máte informační systém Helios Orange, ale potřebovali by jste ho přizpůsobit svému byznysu. Hledáte řešení na míru, které vyhoví Vašim požadavkům?

Více...